ANTONI TAPIES

Prezzo base: €450

Prezzo stimato: €800 - €1 000

ANTONI TAPIES, Als mestres de Catalunya

ANTONI TAPIES

(Spagna 1923 – 2012)

Als mestres de Catalunya, 1974

Litografia cm 78×60 Es. 48/100

Autentica su fotografia, Rif. N° 5024

Opera in cornice